Υποψήφιοι

Υποψήφιοι

Υποψήφιοι

Οι Υποψήφιοι

Οι Υποψήφιοι της Δημοτικής Παράταξης ΔΗΜΟΣ για όλους-ΠΡΩΤΑ Ο ΠΟΛΙΤΗΣ

Οι υποψήφιοι της παράταξης (σε αλφαβητική σειρά)

Υποψήφιος Δήμαρχος: ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

Δήμος Προσοτσάνης (Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)

  1. STOGIAS RAMONA του PETER (ΣΙΤΑΓΡΩΝ)
  2. ΑΒΡΑΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ)
  3. ΑΗΔΟΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ)
  4. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΙΤΑΓΡΩΝ)
  5. ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΚΛΕΙΔΗ (ΣΙΤΑΓΡΩΝ)
  6. ΒΑΛΚΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ (ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ)
  7. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΣΙΤΑΓΡΩΝ)
  8. ΓΙΑΓΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ)
  9. ΓΙΑΜΟΥΡΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ)
  10. ΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΜΑΤΗ (ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ)
  11. ΓΚΟΥΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΙΤΑΓΡΩΝ)
  12. ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΨΑΛΤ) του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ)    
  13. ΓΟΥΤΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΘΩΜΑ (ΣΙΤΑΓΡΩΝ)
  14. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (ΣΙΤΑΓΡΩΝ)
  15. ΕΛΕΥΘΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΙΤΑΓΡΩΝ)
  16. ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΝΕΟΚΛΗ (ΣΙΤΑΓΡΩΝ)
  17. ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΣΙΤΑΓΡΩΝ)
  18. ΗΛΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ)
  19. ΗΛΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ)
  20. ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ)
  21. ΘΕΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΘΕΟΛΟΓΟΥ (ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ)
  22. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ (ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ)
  23. ΚΑΠΑΝΤΖΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΙΤΑΓΡΩΝ)
  24. ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ (ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ)
  25. ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΡΙΣΗ (ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ)
  26. ΚΙΟΥΡΚΤΣΗ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΣΙΤΑΓΡΩΝ)
  27. ΚΙΠΡΙΤΣΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ)
  28. ΚΟΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  (ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ)
  29. ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ)
  30. ΚΟΤΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ)
  31. ΚΟΥΝΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΠΑΝΤΕΛΗ (ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ)
  32. ΜΑΚΡΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ)
  33. ΜΑΝΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ)
  34. ΜΕΛΕΝΕΚΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ)
  35. ΜΕΣΟΝΥΧΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΣΙΤΑΓΡΩΝ)
  36. ΜΙΛΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΙΤΑΓΡΩΝ)
  37. ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ)
  38. ΠΑΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΑΓΛΑΪΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ)
  39. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΙΤΑΓΡΩΝ)
  40. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΑΝΕΣΤΗ (ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ)
  41. ΠΑΡΑΣΙΔΗ  ΣΟΥΣΑΝΑ του ΠΑΥΛΟΥ (ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ)
  42. ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΙΤΑΓΡΩΝ)
  43. ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ)
  44. ΣΑΡΙΔΗΣ ΑΛΚΗΣ του ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ (ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ)
  45. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ)
  46. ΣΤΟΪΜΕΝΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ)
  47. ΣΤΟΥΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΧΡΗΣΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ)
  48. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ)
  49. ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΚΟΣΜΑ (ΣΙΤΑΓΡΩΝ)
  50. ΤΑΣΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ (ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ)
  51. ΤΕΠΕΡΙΚΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΙΤΑΓΡΩΝ)
  52. ΤΕΡΝΕΚΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ)
  53. ΤΖΩΡΤΖΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΑΝΕΣΤΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ)
  54. ΤΟΥΣΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ (ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ)
  55. ΤΡΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΙΤΑΓΡΩΝ)
  56. ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ)
  57. ΤΣΑΦΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ)
  58. ΤΣΙΑΝΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ (ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ)
  59. ΤΥΡΛΑΣ ΚΟΣΜΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ)
  60. ΧΑΪΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ)
  61. ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ του ΚΟΡΝΗΛΙΟΥ (ΣΙΤΑΓΡΩΝ)
  62. ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ (ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ)
  63. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ)

Δήμος Προσοτσάνης (Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Πετρούσας )

  1. ΓΙΑΝΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΚΥΡΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΚΩΣΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ
  4. ΜΑΔΕΜΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΗΛΙΑ
  6. ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  7. ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  8. ΤΣΙΩΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΓΓΕΛΟΥ

Δήμος Προσοτσάνης (Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Μεγαλοκάμπου)

  1. ΑΧΤΣΑΛΙΩΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΑΒΒΑ
  2. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  3. ΛΙΘΟΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Δήμος Προσοτσάνης (Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Προσοτσάνης)

  1. ΑΝΘΙΤΣΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΔΕΡΑΜΠΟΥΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΘΩΜΑ
  3. ΚΑΝΑΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ
  4. ΚΟΥΣΙΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΚΟΥΤΟΥΞΙΑΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
  6. ΚΥΡΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
  7. ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΜΠΕΝΑΖΗ ΑΘΗΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΜΕΛΑΔΙΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  9. ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  10. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΑΜ του ΠΑΝΤΕΛΗ
  11. ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  12. ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  13. ΤΣΙΤΣΙΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Προσοτσάνης (Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Καλής Βρύσης)

  1. ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΓΡΑΜΜΑΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΔΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  4. ΜΑΛΛΙΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  5. ΠΡΑΣΑΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ

Δήμος Προσοτσάνης (Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Καλλιθέας)

  1. ΓΑΖΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΓΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΚΑΡΑΛΙΟΥΛΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΣΧΟΥ
  5. ΚΟΜΒΟΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του ΑΓΓΕΛΟΥ

Δήμος Προσοτσάνης (Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Κοκκινογείων)

  1. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΒΡΑΑΜ
  2. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΤΣΑΚΥΡΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  6. ΤΣΑΟΥΣΙΔΟΥ ΑΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΚΕΙΜΗ (ΜΗΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ

Δήμος Προσοτσάνης (Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Μικρόπολης)

  1. ΑΝΤΙΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΚΟΡΩΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΜΕΛΕΔΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΥΣΑΦΗ
  5. ΜΠΑΡΜΠΑΡΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
  6. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  7. ΤΣΙΤΣΑΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  8. ΧΡΥΣΑΝΘΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Προσοτσάνης (Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Χαριτωμένης)

  1. ΑΘΑΝΑΣΟΓΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
  2. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΝΘΙΜΟΥ
  4. ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΠΑΝΤΖΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ του ΑΝΕΣΤΗ

Δήμος Προσοτσάνης (Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Αργυρούπολης)

  1. ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΖΑΒΙΑΛΟΒΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΧΑΤΖΗΑΓΑΠΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Προσοτσάνης (Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Μαυρολεύκης)

  1. ΜΠΕΡΟΒΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΥ
  2. ΜΠΙΑΖΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ
  3. ΡΡΑΘΤΣΑΪ ΕΛΜΑ του ΖΕΦ

Δήμος Προσοτσάνης (Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Σιταγρών)

  1. ΒΑΪΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΚΑΣΙΤΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  3. ΚΟΛΟΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
  4. ΠΕΡΙΒΟΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
  5. ΤΣΑΛΟΥΚΙΔΟΥ ΑΜΑΛΙΑ του ΣΑΒΒΑ
  6. ΤΣΙΧΛΑΚΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  7. ΦΟΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

Δήμος Προσοτσάνης (Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Φωτολίβους)

  1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΗΝΑ
  2. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ
  3. ΚΑΛΙΚΡΑΤΙΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΟΚΛΗ
  4. ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ του ΚΟΣΜΑ
  5. ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΣΥΜΕΩΝ του ΣΑΒΒΑ
  6. ΤΑΝΤΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ
  7. ΤΕΛΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Προσοτσάνης (Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Ανθοχωρίου)

  1. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  2. ΠΑΧΑΤΟΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΤΙΛΚΕΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Προσοτσάνης (Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Γραμμένης)

  1. ΚΟΚΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Προσοτσάνης (Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Πανοράματος)

  1. ΚΟΥΚΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ
  2. ΜΙΡΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Προσοτσάνης (Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Πύργων)

  1. ΚΑΛΤΣΑΜΗ ΖΩΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Δήμος Προσοτσάνης (Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Μικροκάμπου)

  1. ΓΚΟΛΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
  3. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Προσοτσάνης (Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Περιχώρας)

  1. ΤΕΠΕΡΙΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Προβολή υποψηφίων (σε τυχαία σειρά)

Παρουσίαση των υποψηφίων της παράταξης

Δείτε τους υποψήφιους της παράταξης σε αλφαβητική σειρά.
Κάντε κλικ στη φωτογραφία του/της υποψηφίου για να διαβάσετε το πλήρες βιογραφικό.
Γούναρης Κωνσταντίνος

Γούναρης Κωνσταντίνος (Ψάλτης)

Σπουδαστής Βυζαντινής Μουσικής

Ονομάζομαι Κωνσταντίνος Γούναρης. Είμαι κάτοικος Προσοτσάνης και Ιεροψάλτης στην κεντρική ενορία του χωριού μας. Απόφοιτος Διασώστης πλήρωμα ασθενοφόρου και σπουδαστής βυζαντινής μουσικής ΚΩΘ.

Κούσιογλου Σούλα

Κούσιογλου Σούλα

Δασκάλα

Η Σούλα Κούσιογλου έχει πολυετή δράση στην τοπική αυτοδιοίκηση, συμμετοχή σε συλλόγους με κοινωνική προσφορά και εθελοντισμό.

Μακράκης Γρηγόρης

Μακράκης Γρηγόρης

Ιδιωτικός Υπάλληλος

Είμαι ο Γρηγόρης Μακράκης. Κάτοικος στο πιο όμορφο χωριό που λέγεται Προσοτσάνη. Είμαι Απόφοιτος ΕΠΑΛ με ειδικότητα πληροφορική και Πρόεδρος 15μελούςς το έτος 2022-2023.

Τζωρτζίου Ανέστης

Τζωρτζίου Ανέστης

Διασώστης ΕΚΑΒ

Ο Ανέστης Τζωρτζίου είναι Διασώστης του ΕΚΑΒ, Εκπαιδευτής Α' Βοηθειών, Απόφοιτος Διοίκησης Επιχειρήσεων και έχει πολυετή προσφορά στα πολιτιστικά δρώμενα του τόπου.

Scroll to Top